8 důvodů, proč chtít nástěnný buben na hadici

26.7. 2022

S bubnem v zádech už se do hadice nezamotáte

Léto je v plném proudu a vy jistě minimálně jednou denně řešíte zalévání zahrady. Pokud tedy nepřijde bouřkový mrak a práci vám usnadní. V dnešním článku vám představíme celkem 8 výhod bubnu na hadice Gardena RollUp XL, protože z vlastní zkušenosti víme, že jde o skvělého zahradního pomocníka. Usnadněte si jednou provždy práci se zavlažováním.

1. Praktické a prostorově úsporné skladování hadice

Díky nástěnnému boxu na hadici budete mít zahradní hadici vždy po ruce. Postřikovače, sprchy a mycí kartáče lze snadno zavěsit a uskladnit na nástěnném držáku.

2. Pro pohodlné a flexibilní zavlažování

Díky praktickému nástěnnému držáku je box otočný o 180°. Takže zavlažování jakéhokoliv koutu vaší zahrady bude flexibilní a bez zalamování hadice. Po použití lze kompaktní box na hadici jednoduše sklopit ke zdi z důvodu úspory místa.

3. Nenamáhavá manipulace

Díky vestavěným krátkým uzamykacím bodům se zahradní hadice automaticky zablokuje na místě v požadované délce. Proto lze snadno zavlažovat a mít přitom maximální svobodu pohybu.

4. Připraven k okamžitému použití

Nástěnný box na hadici RollUp XL je dodáván s nástěnným držákem, 35 m dlouhou zavlažovací hadicí, připojovací hadicí, všemi požadovanými díly Original GARDENA systému a postřikovačem se dvěma různými možnostmi rozprašovacího paprsku.

5. RollControl

Lehkým zatažením za konec hadice se aktivuje integrovaná ocelová pružina, která hadici automaticky a spolehlivě navine. Technologie RollControl zajišťuje pomalé a bezpečné navíjení bez ohledu na to, jaká dlouhá je odvinutá hadice.

6. Bez zamotávání nebo uzlování

Nástěnný box na hadici je vybaven integrovanou vodící cívkou, která zajišťuje rovnoměrné navíjení hadice bez zalamování nebo uzlování.

7. Odolný vůči UV-záření a mrazu

Box na hadici je odolný vůči povětrnostním vlivům, UV záření i mrazu díky použitým materiálům. Proto je možné jej používat během všech čtyřech ročních obdobích.

8. Záruka kvality

Záruka v trvání 5 let je důkazem vysoké kvality.

Zkrátka zavlažování, které je vždy připraveno k akci.

---

Nástěnný box Gardena RollUp XL máme nyní za skvělou cenu se slevou 620 KčChci RollUp XL

Nebo si prohlédněte naši kompletní nabídku boxů na hadici – Boxy na hadici Gardena

Zahrada